REDAKCJA MAGAZYNU PLAYBOY

redaktor naczelny
Rafał Księżyk
rafal.ksiezyk@playboy.pl
dyrektor artystyczny
Tomasz Wójcik
tomasz.wojcik@playboy.pl
sekretarz redakcji
Marek Krześniak
marek.krzesniak@playboy.pl
tel. +48 22 421 12 66
reporter
Rafał Jemielita
rafal.jemielita@playboy.pl
producent sesji
Piotr Młyński
piotr.mlynski@playboy.pl

 

REDAKCJA SERWISU PLAYBOY.PL

redaktor prowadzący
Radosław Pulkowski
radoslaw.pulkowski@playboy.pl
tel. +48 22 421 12 72
redaktor
Marcin Klimkowski
marcin.klimkowski@playboy.pl
tel. +48 22 421 12 68
redaktor
Michał Miernik
michal.miernik@playboy.pl

 

BRAND MANAGER

Katarzyna Zając
katarzyna.zajac@marquard.pl
kom. +48 600 909 507
tel. +48 22 421 13 90

 

REKLAMA

Anna Dylicka
anna.dylicka@marquard.pl
Anna Komosińska
anna.komosinska@marquard.pl


REKLAMA ONLINE

dyrektor reklamy online
Maria Wnuk
maria.wnuk@marquard.pl
tel. +48 22 421 13 80
head of sales team
Gracjan Chagowski
gracjan.chagowski@marquard.pl
tel. +48 22 421 13 86
manager ds. projektów specjalnych online
Joanna Kopacz
joanna.kopacz@marquard.pl
tel. +48 22 421 13 87
head of programmatic
Jacek Tkaczyk
jacek.tkaczyk@marquard.pl
tel. +48 22 421 10 68
head of traffic
Tomasz Szymański
tomasz.szymanski@marquard.pl
tel. +48 22 421 13 80

 

© 2016 Marquard Media Polska