Doutzen Kroes: supermodelka prywatnie

2016-11-07
Doutzen Kroes: supermodelka prywatnie

Tak samo jak trudno wyselekcjonować jedenastkę najlepszych piłkarzy świata, tak trudno jest wybrać najpiękniejsze supermodelki, które chodzą po ziemi. Wiadomo jednak, że tak samo jak do pierwszej grupy należy Robert Lewandowski, tak do drugiej Doutzen Kroes.

 

Aniołek Victoria's Secret urodził się w Eastermar w Holandii niecałe 32 lata temu. Zanim Doutzen z niej wyjechała, miała zostać łyżwiarką szybką, rzecz w jej ojczyźnie oczywista, jeśli ma się takie warunki fizyczne (wzrost 178 cm, 54 kg wagi).

 

Jednak jeśli do wspomnianych warunków doda się inne (89-60-89 to wymiary Doutzen), to nagle okazuje się, że ofertę trenerów sportowych łatwo jest przebić łowcom modelek. Tak właśnie było w przypadku naszej bohaterki, która została wypatrzona, a potem za swoją zgodą wrzucona w wir pokazów mody, sesji zdjęciowych i sławy.

 

Wymienianie sukcesów Doutzen w branży zajęłoby naprawdę mnóstwo czasu. Dość wspomnieć to, że jest stałą bywalczynią najlepszego pokazu mody bieliźniarskiej na świecie, show Victoria's Secret. Pozowała dla firm Gucci, Tommy Hilfiger, Valentino, Versace i dziesiątek innych. Jej zdjęcia pojawiły się na okładkach Harper's Bazaar, Vogue, Time i Numero.

 

W 2007 roku po raz pierwszy znalazła się w rankingu supermodelek, czyli najlepiej zarabiających kobiet w swoim zawodzie, ustalanym przez „Forbesa”. Jej roczne dochody wyliczono na 5 mln dolarów. Po roku była już szósta, a po dwóch piąta z dochodami 6 mln dolarów rocznie. Od tego czasu trzyma się w czołówce.

 

Doutzen ma konto na Instagramie, które obserwuje 4,5 mln osób. Jak możecie się przekonać z naszego wyboru w galerii zdjęć, nie skąpi tym ciekawskim milionom swoich wdzięków.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska