Romee Strijd: światowa pierwsza liga

2016-11-08
Romee Strijd: światowa pierwsza liga

Jeśli zadajecie sobie czasami pytanie, na jakiej podstawie wybierane są supermodelki, dlaczego zarabiają miliony, a ich zdjęcia zdobią wszystkie okładki magazynów, choć nie jest ich wiele, zostawcie to, odpuście. Lepiej popatrzeć na zdjęcia Romee Strijd, wówczas odpowiedź na wszelkie wątpliwości przychodzi sama.

 

Romee urodziła się 24 lata temu w Holandii. W zeszłym roku dołączyła do aniołków Victoria's Secret, czyli awansowała do ekstraklasy. To nieoficjalne wyróżnienie, ale na wybiegach bieliźniarskiej firmy pojawiają się wyłącznie najlepsze z najlepszych dziewczyn świata.

 

Za młodu była bardzo nieśmiała, być może z powodu drobnej sylwetki. Była najszczuplejsza w klasie, co po latach okazało się wielkim atutem: ona nie musi dbać o dietę, bo jest jaka jest i nie da rady tego zepsuć, nawet gdyby chciała. Okryta przez profesjonalnych łowców modelek przeprowadziła się do Stanów Zjednoczonych, choć jej dom jest także w Mediolanie i Paryżu, na razie jest bowiem na etapie ciągłego podróżowania.

 

Była modelką na pokazach Balmain, Louis Vuitto, Prady i Alexandra McQueena. Pojawiła się na okładkach Vogue, Elle i Glamour, robi karierę podobnie błyskotliwą, co jej starsza rodaczka Doutzen Kroes. Czy jak ona za 7 lat również będzie uznawana za jedną z 5 topowych modelek świata? Wg nas już powinna być.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska