Vicky Justiz – taki fitness to rozumiemy!

2016-11-08
Vicky Justiz – taki fitness to rozumiemy!

Fitness nie zawsze wydaje się facetom interesującą rzeczą, prawda? Siłownia – w porządku, fitness – czy to na pewno męskie...? Wszystko zmienia się jednak o sto osiemdziesiąt stopni, kiedy w grę wchodzi seksowna trenerka! Taka jak Vicky Justiz.

Vicky jest jedną z najpiękniejszych modelek fitness (a tych przecież na świecie nie brakuje) i gwiazdą YouTube'a. Dziewczyna swoją niszę znalazła oczywiście nie na przedpotopowych kasetach wideo rodem z lat dziewięćdziesiątych, ale w internecie. Od dobrych kilku lat prowadzi na YouTube'ie kanał, na którym zamieszcza filmiki instruktażowo-motywacyjne. Chcesz wiedzieć jak ćwiczyć? Dowiesz się tego od Vicky!

 

 

Ustaliliśmy już, że ćwiczenia z trenerką fitness niekoniecznie muszą interesować playboya... Ale nigdy nie powiedzielibyśmy, że playboy nie powinien oglądać filmików, na których seksowne trenerki prężą mięśnie (i nie tylko!). Właściwie jest wręcz odwrotnie, tym bardziej wtedy, kiedy trenerka wygląda tak jak Vicky Justiz.

 

Vicky ma całkiem spore, jak na trenerkę fitness, piersi i pupę jędrną dokładnie tak, jak na niewychudzone trenerki fitness przystało. I co najlepsze – wcale nie wstydzi się prezentować swoje ćwiczenia w nie tylko skąpych, ale również seksownych strojach. Co przecież zdarza się nie zawsze. Patrząc jednak na to z drugiej strony – może wszystko jest prostsze i najzwyczajniej w świecie to Vicky jest tak pociągająca, że wyglądałaby seksownie nawet w pełnym dresie. Im dłużej się jej przyglądamy, tym bardziej nie możemy tego wykluczyć.

 

 

Słuchajcie panowie i doceńcie nasze starania: dzisiejsza galeria daje wam okazję do połączenia przyjemnego z pożytecznym! To proste. Pokazujecie jeden z treningów Vicky Justiz waszej partnerce i wszyscy są zadowoleni. Ona pracuje nad swoim ciałem, a ty przyglądasz się treningowi. Jeśli nie partnerki, to instruktorki.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska