Rozbierają się dla Trumpa

2016-11-08
Rozbierają się dla Trumpa

Wybory prezydenckie w Stanach Zjednoczonych zbliżają się wielkimi krokami – już niebawem dowiemy się, kto przez najbliższe cztery lata będzie rządził najpotężniejszym państwem na świecie. Zwolenniczki Donalda Trumpa postanowiły w oryginalny sposób wyrazić swoje poparcie dla kandydata Partii Republikańskiej.

Żona Melania oraz córka Ivanka (o której pisaliśmy w przeszłości, a także zaprezentowaliśmy galerię jej zdjęć – możecie je zobaczyć w TYM miejscu) to nie jedyne piękne kobiety, które popierają kontrowersyjnego biznesmena w wyścigu o najważniejsze miejsce w Białym Domu.

 

 

Pomimo dość radykalnych poglądów oraz ujawnionych niedawno nagrań, na których słychać Donalda Trumpa wygłaszającego seksistowskie uwagi, biznesmen z tupecikiem nadal może się cieszyć całkiem sporym poparciem. Także wśród pięknych kobiet, które w skąpym ubraniu robią sobie zdjęcia, prezentując hasło wyborcze Trumpa, czyli „Make America great again”, często pozując w charakterystycznych, czerwonych czapkach z daszkiem.

 

 

Wybieraniem najlepszych z nich zajmuje się twitterowe konto o znaczącej nazwie BabesForTrump. Jesteśmy ciekawi, któremu z polskich polityków udałoby się tak przekonać do siebie damskich wyborców, aby uzyskać podobne przejawy poparcia. Może to jest właśnie trend, na który ludzie zajmujący się public relations dla partii politycznych powinni zwrócić szczególną uwagę przy planowaniu kampanii towarzyszącej najbliższym wyborom?

 

 

 

 

 

Golizna to jednak broń obosieczna i może być użyta nie tylko jako wyraz poparcia, ale także dezaprobaty. Kilka miesięcy temu kobiety rozebrały się, aby zaprotestować przeciwko wyborowi Donalda Trumpa na oficjalnego kandydata Partii Republikańskiej.

 

foto: twitter.com/BabesForTrump

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska