Melania Trump: najpiękniejsza Pierwsza Dama w historii?

2016-11-09
Melania Trump: najpiękniejsza Pierwsza Dama w historii?

Następczynie uwielbianej przez Amerykanów Michelle Obamy nazywa się Melania Trump i jest pierwszą Pierwszą Damą, która ma za sobą nagą sesję zdjęciową. Wzięła w niej udział na pokładzie samolotu Donalda, który był wówczas jej narzeczonym.

 

Melania Trump jest trzecią żoną prezydenta Stanów Zjednoczonych. Urodziła się w 1970 roku w gminie Sevnica w Słowenii. Dorastała w komunistycznej Jugosławii, w wieku 16 lat została modelką. Po dwóch latach podpisała kontrakt z agencją z Mediolanu i jej kariera nabrała rozpędu. Zanim opuściła Słowenię studiowała na uniwersytecie w Lublanie projektowanie mody, ale tylko przez rok, ponieważ nie mogła pogodzić nauki i podróży oraz pracy.

 

Pozowała dla Vogue, Harper's Bazaar, GQ, Sports Illustrated Swimsuit Issue, Glamour, Vanity Fair i Elle. W 1996 roku zamieszkała w Nowym Jorku, gdzie w 1998 roku poznała Donalda Trumpa. W 2005 roku para wzięła ślub, na którym Melania miała suknię za 200 tys. dolarów, a do zabawy podśpiewywał Billy Joel.

 

Melania Trump bezwarunkowo wspiera męża w jego karierze (mówi o tym w każdym wywiadzie), urodziła mu syna Barrona, nie angażuje się w politykę, poza koniecznymi wystąpieniami w kampanii wyborczej (zarzucono jej zresztą plagiat przemówienia Michelle Obamy z 2008 roku).

 

Melania Trump jest pierwszą Pierwszą Damą, która pozowała nago. Sesja została opublikowana w GQ. Wcześniej dwie Pierwsze Damy były modelkami (żony Richarda Nixona, i Geralda Forda), ale tak odważne zdjęcia nie wchodziły wówczas w grę.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska