Joanna Krupa: i wszystko jasne!

2016-11-10
Joanna Krupa: i wszystko jasne!

Jedna z najpiękniejszych polskich modelek, najbardziej rozpoznawalnych gwiazd telewizji i kobiet, o których głośno jest na świecie, nazywa się Joanna Krupa. Właściwie to powinno wam wystarczyć za zachętę, by zobaczyć jej zdjęcia.

 

Joanna Krupa ma 37 lat. Jej ciało jest doskonałe, zawstydza nim nawet dwa razy młodsze konkurentki w modelingu. Stąd wciąż i wciąż widzimy kampanie reklamowe z jej udziałem.

 

Urodziła się w Warszawie, ale już jako 5-letnia dziewczynka zamieszkała w Los Angeles. Właśnie za Wielką Wodą zaczęła robić karierę, która trwa do dziś. W Polsce stała się gwiazdą po tym, jak została nią na świecie.

 

Wszyscy znamy Joannę Krupę z anteny telewizyjnej, jest jedną z największych gwiazd TVN, od kilku sezonów prowadzi „Top Model”. Na małym ekranie pojawiła się jeszcze w Stanach Zjednoczonych, w „The Real Housewives of Miami”, który to program zapewnił jej sławę. Tańczyła także w „Dancing with the Stars” - w 2009 roku zajęła 4. miejsce.

 

Pozowała dla amerykańskiego PLAYBOYA i polskiej edycji najsłynniejszego magazynu dla mężczyzn. Była na okładkach w CKM, FHM, GQ, Inside Sport Maxima. Brała udział w dziesiątkach kampanii reklamowych.

 

Jest też bezkompromisową działaczką społeczną. Od lat występuje przeciwko nieludzkiemu traktowaniu zwierząt futerkowych. Publicznie krytycznie wypowiada się na temat modelek i celebrytek, które noszą futra. Brała udział w kampaniach PETA, wspiera także schroniska dla zwierząt, w tym polskie.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska