Gigi Hadid – po prostu fenomen

2016-11-10
Gigi Hadid – po prostu fenomen

Amerykanka przebojem wdarła się do świata modelingu – ma dopiero 21 lat, a już jest jedną z najbardziej rozchwytywanych modelek na świecie. Patrzymy na jej zdjęcia i wcale nas to nie dziwi.

 

Rodzice panny Hadid nie byli na tyle nowocześni, żeby rzeczywiście dać swojej pociesze na imię Gigi, które jest jej artystycznym pseudonimem. Dziewczyna przyszła na świat 23 lipca 1995 roku w Los Angeles jako Jelena Noura Hadid. Nie należy do jednej z tych osób, o których można powiedzieć, że przeszła drogę od pucybuta do milionera, w domu się nie przelewało i o wszystko musiała zawalczyć sama. Wręcz przeciwnie - od najmłodszych lat Gigi niczego nie brakowało. Jej ojcem jest Mohamed Hadid - wywodzący się z Palestyny, posiadający (oprócz amerykańskiego) jordańskie obywatelstwo milioner specjalizujący się w obrocie nieruchomościami. Matka to Yolanda Hadid (z domu van der Herik) - pochodząca z Holandii była modelka oraz projektantka wnętrz, którą telewidzowie mogą kojarzyć z występów w programie The Real Housewives of Beverly Hills.

 

Uroda Gigi Hadid jest więc efektem korzeni amerykańsko-palestyńsko-holenderskich, co może tłumaczyć jej wyjątkowość. Gigi karierę modelki rozpoczęła bardzo wcześnie - już w wieku dwóch lat została zauważona przez Paula Marciano z firmy Guess i została twarzą dziecięcej kolekcji. Do modelingu wróciła w 2011 roku, również współpracując z firmą Guess. W 2013 roku podpisała kontrakt z agencją IMG Models, a rok później trafiła do pierwszej pięćdziesiątki rankingu modelek na stronie models.com. Jest jedną z najpopularniejszych modelek na świecie - jej profil w portalu społecznościowym Instagram jest obserwowany przez ponad 25 milionów użytkowników.

 

Prywatnie Gigi Hadid zdradza upodobanie do muzyków - przez dwa lata spotykała się z wokalistą Codym Simpsonem, a jej obecnym partnerem jest Zayn Malik, były członek boysbandu One Direction.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska