Sandra Kubicka: nasz aniołek w USA

2016-11-10
Sandra Kubicka: nasz aniołek w USA

Jeśli mielibyśmy wyłonić Top10 Polek, którymi zachwyca się świat, Sandra Kubicka znalazłaby się w nim na pewno. Gdybyśmy mieli zawęzić ów Top10 do Top3, Sandra wciąż by w nim była. Kto wie, co by się stało, gdyby przyszło wybrać tę jedyną. Czy byłaby nią właśnie Sandra? Jak sądzicie?

 

To jedno z najgorętszych polskich nazwisk na świecie. Sandra Kubicka pnie się po drabince popularności, zostawiając po drodze dziewczyny, które zaczęły wcześniej niż ona. Seksowna modelka właśnie podbija Stany Zjednoczone.

 

Sandra ma 21 lat i od 8 mieszka w USA. Jednak urodziła się i wychowała w Polsce, a dokładnie w Łodzi. Dwa lata temu zaczęła współpracować ze słynną bieliźniarską firmą Victoria's Secret, która rekrutuje wyłącznie najpiękniejsze kobiety świata, w tym opłacane milionami dolarów supermodelki.

 

Polka ma na Instagramie już 200 tys. fanów, a liczba wciąż rośnie. Do jej wielbicieli zaczęli się także zaliczać najsłynniejsi fotografowie i redaktorzy magazynów mody. Łodzianka nie może opędzić się od ofert i musi je starannie selekcjonować. Budowanie kariery nie polega na braniu wszystkich zleceń, o czym sama zainteresowana doskonale wie.

 

Sandra ma perfekcyjna figurę, idealne wymiary (81-61-86), anielskie włosy, prześliczną twarz i karnację, która przypomina nam lato, a modelce pozwala być królową sesji w kostiumach kąpielowych.

 

Przez magazyn CKM Sandra Kubicka została uznana najseksowniejszą żyjącą Polką. Wybór oczywisty, zwycięstwo tym bardziej godne szacunku, że konkurencja była ogromna...

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska