Nowa Miss Polonia: oto najpiękniejsza Polka!

2016-11-14
Nowa Miss Polonia: oto najpiękniejsza Polka!

Mamy nową królową Polski. To najpiękniejsza z naszych rodaczek, przynajmniej tak orzekło jury konkursu Miss Polonia. Nazywa się Izabella Krzan i powalczy o koronę i splendor najpiękniejszej kobiety na świecie.

 

Pięknych Polek jest mnóstwo, właściwie większość. Na stronie PLAYBOY.PL staramy się pokazywać wam je wszystkie, ostatnio Sandrę Kubicką i Joannę Krupę.

 

Konkurs Miss Polonia to jednak zupełnie coś innego. Jego zwyciężczyni zostaje królową Polek oficjalnie, na rok. Przez najbliższe 12 miesięcy miłościwie nam panującą będzie Izabella Krzan.

 

Ma zaledwie 21 lat i pochodzi z Olsztyna. W tej chwili mieszka w Warszawie i studiuje ekonomię. Jest modelką, w wolnych chwilach, ale zwycięstwo w konkursie Miss Polonia już wywróciło jej życie do góry nogami. Można spodziewać się, że fanów Izabelli będzie przybywać z dnia na dzień.

 

Miss Polonia wie, że przed nią ciężkie miesiące, głównie ze względu na udział w konkursie Miss Universe. Oby powtórzyła w nim sukces Anety Kręglickiej, do której – jak twierdzą znawcy – jest nieco podobna.

 

Nas zauroczyły zdjęcia królowej na Instagramie, na którym Izabella Krzan publikuje ich całkiem sporo. Również takie, na których można docenić jej perfekcyjną figurę i w ogóle ciało.

 

Gratulujemy i trzymamy kciuki!

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska