Lais Oliveira – najnowszy aniołek Victoria’s Secret

2016-11-14
Lais Oliveira – najnowszy aniołek Victoria’s Secret

Do elitarnego grona aniołków Victoria’s Secret dołączyła kolejna piękność – pochodzi z Brazylii i nosi oryginalne imię Lais.

 

Znalezienie się w gronie modelek Victoria’s Secret to ogromne wyróżnienie dla dziewczyn parających się tym niełatwym zawodem. Wiążą się z tym spore przywileje – oprócz (zapewne) wysokich pensji, dziewczyny zdobywają światową popularność, a najlepsze i najpiękniejsze z nich mogą dostąpić takich zaszczytów, jak chociażby prezentacja najdroższych na świecie elementów bielizny podczas dorocznego pokazu. W tym roku Fantasy Bra o wartości trzech milionów dolarów zaprezentowała amerykańska modelka – Jasmine Tookes.

 

Lais Oliveira, która niedawno dołączyła do grona aniołków Victoria’s Secret, nie może się pochwalić zbyt dużą popularnością – jej profil w serwisie społecznościowych Instagram jest obserwowany przez zaledwie 84 tysiące użytkowników tego portalu, co w porównaniu z innymi koleżankami po fachu (takimi, jak chociażby Gigi Hadid lub Irina Shayk) jest wynikiem dość mizernym. Nie wątpimy jednak, że ta sytuacja z czasem ulegnie zmianie, ponieważ Lais z całą pewnością jest piękną dziewczyną.

 

Panna Oliveira przyszła na świat 11 maja 1989 roku w brazylijskim Sao Paulo, a jej kariera modelki rozpoczęła się dość wcześnie, bo już w wieku 13 lat, ale nabrała rozpędu sporo później. W 2015 roku pojawiła się na okładce argentyńskiej edycji magazynu Harper’s Bazaar, a jej zdjęcia mogli także obejrzeć czytelnicy włoskiej oraz japońskiej edycji Vogue’a. Od najmłodszych lat marzyła o tym, aby stać się jednym z aniołków Victoria’s Secret – cieszymy się, że w końcu jej się to udało!

 

foto: instagram.com/laisoliveiraofficial

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska