Marcelina Zawadzka: Miss Polonia wszech czasów?

2016-11-15
Marcelina Zawadzka: Miss Polonia wszech czasów?

Wybaczcie egzaltację, ale sami przekonacie się po obejrzeniu zdjęć Marceliny Zawadzkiej, że jedyne co ciśnie się na usta to „jak można być tak cholernie doskonałym jak ta dziewczyna?!”. No spróbujcie się nie zgodzić!

 

Marcelina Zawadzka pojawiła się jako gość honorowy na ostatniej gali Miss Polonia 2016. Jako Miss Polonia 2011 to naturalne. Chyba jednak wiele dziewcząt konkurujących w nowej edycji nie było zadowolonych, bo jak doniosły plotkarskie serwisy, skradła show.

 

No cóż, nic dziwnego, Marcelina Zawadzka jest tak piękna, że naprawdę trudno wyobrazić sobie miejsce, w którym się pojawia i nie robi wrażenia, nawet jeśli jest to gala z najpiękniejszymi kobietami w kraju.

 

Marcelina pochodzi z Malborka, urodziła się w 1989 roku. Jako 22-latka sięgnęła po tytuł najpiękniejszej Polki, a potem reprezentując nasz kraj w konkursie Miss Universe dostała się do czołowej 16. Do dziś nie możemy zrozumieć, jak to się stało, że nie została numer 1 na świecie. Wstrzymujemy się w obrzucaniu inwektywami jury...

 

Dziś nasza Miss Polonia jest prezenterką i gwiazdą telewizji. Prowadziła programy w Fox Life i TVN Turbo. Potem przyszedł czas na „Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami”. W drugiej edycji emitowanej przez Polsat tańczyła z Rafałem Maserakiem i ostatecznie zajęła 3. miejsce.

 

Wygląda na to, że Marcelina Zawadzka wiąże z telewizją swoją przyszłość. W sierpniu 2015 roku poprowadziła „Pytanie na śniadanie” w TVP2. Po kilku miesiącach zastąpiła Iwonę Radziszewską i została stała prowadzącą, możemy ją oglądać co wtorek w parze z Tomaszem Wolnym.

 

Jej profil na Instagramie, dość skromny ilościowo, ale pokazujący Marcelinę jako dziewczynę pełną energii i poczucia humoru, obserwuje ponad 100 tys. fanów. Wybraliśmy dla was najlepsze zdjęcia najlepszej z naszych Miss.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska