Czas surferki: Alana Blanchard

2016-11-15
Czas surferki: Alana Blanchard

Alana Blanchard to modelka, ale przede wszystkim profesjonalna surferka. A kobiety uprawiające sport przecież nas kręcą. Szczególnie wtedy, kiedy przy tym uprawianiu co chwila oblewa je woda i są odziane w skąpy strój kąpielowy.

Według nas właśnie dla takich dziewczyn wymyślono Instagram. Takich, które na co dzień robią coś innego, bywają zajęte, ale czują się za swoją urodą na tyle dobrze, że chcą od czasu do czasu podzielić się nią z fanami. I działa to w dwie strony – dzięki temu fanów przybywa. Bo nie oszukujmy się – ilu spośród was interesuje się profesjonalnym surfingiem? Takim normalnym – po wodzie, nie pod niebem. No właśnie. A Alaną Blanchard według nas zainteresujecie się zaraz po obejrzeniu galerii.

 

 

Zresztą gołym okiem widać, że jest tak nie tylko z wami. Jakoś wątpimy, że każdy z 1,8 miliona ludzi obserwujących jej profil na Instagramie jest na co dzień zagorzałym fanem surfingu. I nic dziwnego, bo Alana na zdjęciach prezentuje się naprawdę dobrze.

 

Tak czy inaczej, Alana jest zdecydowanie jedną z najbardziej rozpoznawalnych surferek na świecie i zawdzięcza to nie tylko swojej urodzie. Wygrywała szereg prestiżowych zawodów. Nie będziemy przytaczać tu ich nazw, to chyba zbędne. Domyślamy się, że i tak niewiele powiedzą wam nazwy takie jak The Volcom Pufferfish Surf Series czy The Billabong Pro Pre Trials. No właśnie.

 

 

Co jeszcze? Warto wspomnieć, że chyba nie ma co ostrzyć sobie na nią zębów zbyt intensywnie. Alana jest w poważnym związku z innym profesjonalnym surferem Jackiem Freestone'em i nic nam nie wiadomo, żeby myślała o zmianie tego stanu rzeczy. I ewentualnie jeszcze jeden fakt – jest weganką.

 

A przy okazji przypomnijcie sobie inną piękną surferkę, która wyjątkowo przypadła nam do gustu – Saharę Ray. Smacznego!

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska