12 biustów modelek zasłoniętych dłońmi

2016-11-15
12 biustów modelek zasłoniętych dłońmi

Postanowiliśmy zmienić nieco kryteria, jeśli chodzi o tworzenie galerii z pięknymi dziewczynami – zamiast prezentować zdjęcia jednej dziewczyny, postanowiliśmy pokazać ich dwanaście. I to według klucza, który wielu z pewnością przypadnie do gustu.

 

Serwis społecznościowy Instagram to wspaniałe miejsce w Internecie, ale ma jednak swoje minusy. Niewątpliwie należy do nich jeden z aspektów polityki portalu, który nie dopuszcza na publikowanie takich zdjęć, na których można zobaczyć damskie piersi w całej okazałości. Dziewczyny, które chcą pokazać więcej ciała, muszą więc radzić sobie inaczej – tak jak bohaterki dzisiejszej galerii.

 

Jeśli jesteście uważnymi czytelnikami (lub chociaż oglądaczami) naszej strony, to zapewne niektóre z pań okażą się dla Was znajome – na naszych łamach miały już okazję zagościć między innymi Emily Ratajkowski, Abigail Ratchford, Luiza Żywiecka i Irina Shayk. Pozostałe z dziewczyn jednak w żadnym wypadku nie odstają od nich urodą i pewnego dnia także przyjrzymy im się bliżej...

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska