Leanna Decker – nie wstydzi się niczego

2016-11-16
Leanna Decker – nie wstydzi się niczego

Amerykanka Leanna Decker zdecydowanie jest w naszym typie – ma piękne ciało i nie ma przy tym oporów, aby prezentować je przed obiektywem aparatu.

 

Leanna Decker to dziewczyna, która swoją popularność zawdzięcza mediom społecznościowym – w 2012 roku założyła konto na Twitterze, na którym cały czas jest aktywna. Od tamtego momentu ponad 122 tysiące użytkowników tego portalu kliknęło przycisk „Obserwuj” na jej profilu. Jeszcze lepiej prezentują się liczby na jej koncie w serwisie Instagram, gdzie pochodzącej z Kentucky modelce udało się zgromadzić ponad 466 tysięcy followersów.

 

Dziewczyna od dawna marzyła o karierze modelki. Już w 2010 roku założyła konto w serwisie zrzeszającym dziewczyny parające się tą profesją o nazwie Model Mayhem. Rudowłosa Amerykanka tak motywuje swoje chęci zaistnienia w świecie modelingu:

 

„Modeling zawsze był moją pasją, a przed obiektywem aparatu czuję się najbardziej komfortowo. Traktuję to bardzo poważnie, a tak przy okazji – moje piersi są prawdziwe!”

 

Jeśli chodzi o inne zajęcia, nie związane z pozowaniem, to Leanna uwielbia jeździć na rolkach, a także twierdzi, że doskonale całuje. Zapytana o to, jak by opisała siebie w pięciu słowach, odpowiedziała: „Szczęśliwa, spontaniczna, nieprzewidywalna, namiętna i sexy”. Za swoją największą zaletę, co rzecz jasna nie jest żadnym zaskoczeniem, uważa swoje naturalne piersi.

 

Leanna Decker nie jest pierwszą rudowłosą pięknością, która gości na naszej stronie – niedawno prezentowaliśmy galerię równie ponętnej Faith Picozzi. Nie jest również pierwszą dziewczyną o tym imieniu, która wpadła Wam w oko – zachęcamy do rzucenia okiem na Leannę Bartlett.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska