Natasha Oakley - stworzona, by chodzić w bikini

2016-11-16
Natasha Oakley - stworzona, by chodzić w bikini

Za oknami widok taki, że aż nie chce się wychodzić. Wiemy czego potrzeba wam w dzień taki jak dziś. Ognistej blondynki, przynajmniej na ekranie komputera. Najlepiej w bikini. Jesteśmy pewni, że Natasha Oakley zaspokoi te potrzeby!

Jeśli wygląda się tak jak Natasha - nie ma wyjścia. Po prostu trzeba zostać modelką prezentującą kostiumy kąpielowe. No dobrze, może i nie trzeba, w końcu nikt nie zmusza. Ale niby jak oprzeć się pokusie? W końcu takim dziewczynom jak Natasha płacą za to sowicie!

 

 

Na Instagramie Natasha tak jak inne dziewczyny pozuje za darmo. No dobrze, tak naprawdę opłaca im się to, bo popularność zwiększa szanse na oferty dobrze opłacanej pracy. Weźmy Natashę - jej instagramowy profil obserwuje ponad 1,8 miliona osób. Wyobrażacie sobie, że takie liczby nic nie znaczą? Cóż, jeśli tak to jesteście w ogromnym błędzie. Znaczą niemało.

 

Natasha Oakley szybko stała się więc modelką z wyższej półki. Celuje głównie w prezentowanie strojów kąpielowych i nic dziwnego. Z takim ciałem to dość naturalne. Natasha to dziewczyna zaokrąglona gdzie trzeba, z wydatnymi piesiami i burzą kręconych blond włosów. Powiedzielibyśmy, że wygląda jak Shakira gdyby nie pewien drobiazg... Natasha wygląda chyba jednak lepiej niż kolumbijska piosenkarka.

 

A jakie dziewczyny świetnie wyglądające w bikini wam już pokazywaliśmy? Przypomnijcie sobie chociażby Kelly Rohrbach i Joan Smalls.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska