Arianny Celeste: królowa ringu MMA

2016-11-16
Arianny Celeste: królowa ringu MMA

Poznajcie dziewczynę, która zapowiada walki zawodników MMA. Ma nad nimi przewagę: dużo silniej oddziałuje na publiczność. Do tego stopnia, że dla wielu widzów same pojedynki schodzą na dalszy plan.

 

Nazywa się Arianny Celeste i zaczęła karierę modelki jako... 4-miesięczna dziewczynka. To oczywiście była zasługa nie jej samej, ale rodziców, którzy zgłosili ją na casting do jednego z magazynów sprzedających odzież dziecięcą. W każdym razie ziarenko zostało zasiane.

 

Pochodząca z Las Vegas Arianny w wieku nastoletnim zaczęła intensywnie uprawiać sport. Natura okazała się dla niej łaskawa, więc kontynuowanie kariery modelki było naturalnym wyborem. Pozowała dla największych magazynów dla mężczyzn, w tym PLAYBOYA, Maxima, FHM, w ich wielu międzynarodowych wydaniach.

 

Rozpoznawalna zaczęła być kiedy wygrała konkurs na bycie Octagon Girl dla największej organizacji MMA, czyli UFC. Od 2006 zajmuje się podkręcaniem atmosfery w trakcie gal – przed, w trakcie i po walkach. Wciąż pozuje w sesjach modowych, ale pojawia się także w telewizji (m.in. program Overhaulin'). W Polsce można ją było zobaczyć na antenie TVN Turbo.

 

Arianny Celeste od dziecka ćwiczy i interesuje się zdrowym odżywianiem. Swoją wiedzę pogłębiła na University of Nevada Las Vegas, dzięki czemu może prowadzić własnego bloga, programy w internecie i występować jako ekspert w telewizji. Dieta i fitness nie mają przed nią tajemnic.

 

Z jej Instagramowego konta wybraliśmy najlepsze zdjęcia. Jeden rzut oka na galerię i przestaje się mieć wątpliwości, dlaczego Arianny Celeste ma aż 2,5 mln fanów.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska