Xenia Deli - z Mołdawii do PLAYBOYA

2016-11-17
Xenia Deli - z Mołdawii do PLAYBOYA

Dziewczyna z egzotycznej dla większości z nas Mołdawii trafiła do PLAYBOYA i rozpoczęła wielką karierę modelki. To skrócona historia Xenii Deli, dziewczyny, od której nie będziecie mogli oderwać oczu. Sami się przekonajcie, że mówimy prawdę.

Jej życie zapowiadało się jak historia jakich wiele. Urodzona w Mołdawii, czyli w miejscu, które większości mieszkańców świata wydaje się egzotyczne. Jak przystało na bystrą dziewczynę Xenia poszła na studia i nawet je skończyła. Studiowała literaturę i po rozstaniu z uniwersytetem chciała zostać nauczycielką. Traf chciał, że nie było jej to dane. W pewnym momencie Xenia postanowiła skończyć jeszcze jedną szkołę - szkołę dla modelek. W końcu ni z  tego ni z owego wystartowała w konkursie zwanym "Beach Bunny" i znalazła się w trójce jego zwyciężczyń. Wtedy zainteresowali się nią ludzie, którzy pomogli Xenii rozwinąć dalszą karierę.

 

 

Cóż, my ze swojej strony możemy tylko dziwić się, że zainteresowali się nią tak późno. Uroda Xenii musiała przecież wyróżniać się wszędzie gdzie się znajdowała - czy to na uniwersytecie czy po prostu na mołdawskiej ulicy. Jak to możliwe, że nikt nie zauważył jak błyszczy?

 

Cóż, ważne, że w końcu udało jej się wypłynąć. W 2010 roku Xenia podpisała pierwszy kontrakt i przeniosła się do Stanów Zjednoczonych. Od tamtego czasu ciągle jest w ruchu - głównie pomiędzy Nowym Jorkiem a Kalifornią, ale - jak przystało na modelkę tej klasy - nie tylko, bo Xenie jeździ po całym świecie.

 

W karierze pomógł dziewczynie PLAYBOY. Nawet dziś, gdy  dwudziestosiedmioletnia Xenia jest jedną z tych najbardziej rozpoznawalnych modelek świata, chyba najbardziej pamięta się jej sesję dla PLAYBOYA, nie zaś kontrakt z Elite Model Management, ani zostanie modelką Victoria's Secret, ani sesje w dziesiątkach innych pism, choćby "GQ" czy "Sports Illustrated". No, uczciwość nakazuje jeszcze pamięć o jej udziale w teledyskach gwiazd popu: Justina Biebera i Calvina Harrisa.

 

Co jeszcze? Jeśli marzylibyście o ślubie z Xenią, wygląda na to, że musicie trochę się wstrzymać. Niestety w czerwcu tego roku wyszła ona za mąż za egipskiego milionera Osamę Fathi Rabaha Al-Sharifa. Który - dodajmy - w tym samym roku skończył 62 lata.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska