Alena Sziszkowa: doskonała, czy realna?

2016-11-19
Alena Sziszkowa: doskonała, czy realna?

Rosjanka Alena Sziszkowa (lub dla świata Shishkova, bo tak się pisze jej nazwisko na profilach społecznościowych) postanowiła osiągnąć perfekcję. Cóż, wygląda na to, że jej się to udaje, efekt jest oszałamiający. Ale sami oceńcie, na ile on wam się podoba.

 

Na świecie zapanowała moda na doskonałość. Nie wystarczy być 9/10, każdy chce być naj. W świecie modelek i internetowych bohaterów, ta moda objawia się doprowadzaniem swojego ciała do perfekcji. Czasami są to ćwiczenia fizyczne, czasami ingerować musi chirurg plastyczny, by to i owo skorygować.

 

Pojawiają się "prawdziwe lalki Barbie", duplikaty Kim Kardashian, nowe wersje Davidów Beckhamów. Czasami efekt jest godny podziwu, czasami pożałowania. Nłodzi zazwyczaj ludzie lubią przesadzać.

 

Jak wygląda sprawa z Aleną Sziszkową? No cóż. Dziewczyna postawiła sobie za cel osiągnąć wielki sukces. Kiedy przegląda się jej zdjęcia z profilu na Instagramie (obserwowanego przez... 4,7 miliona osób), nie ma wątpliwości, że wszystko idzie zgodnie z planem. Alena podróżuje po świecie, ma na sobie naprawdę wyjątkowo ekskluzywne ciuchy, bywa w najlepszych restauracjach i klubach. Oprócz tego pracuje jako modelka i z dnia na dzień staje się coraz piękniejsza. Jest z nią trochę jak w filmie "Kocha, lubi, szanuje", gdzie Hannah (Emma Stone) mówi do Jacoba (Ryan Gosling) "Wyglądasz jak z fotoshopa"...

 

24-letnia Alena Sziszkowa jest pierwszą wicemiss Rosji. Poza tym ukończyła wydział prawa, ekonomii i zarządzania na uniwersytecie w Tiumenie, skąd pochodzi. Możemy się spodziewać, że przed rosyjską Megan Fox, jak ją niektórzy nazywają, wielka kariera.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska