Ola Ciupa: Słowianka wzorowa

2016-11-21
Ola Ciupa: Słowianka wzorowa

Symbol słowiańskiej urody to dziewczyna, która urodziła się 26 lat temu w Radomsku, ma 170 cm wzrostu, waży 49 kg i ma wymiary 88-62-88. Zna ją pół świata: przed wami Ola Ciupa.

 

Kiedy Ola wystąpiła na konkursie 59. Eurowizji w piosence Donatana i Cleo, świat oniemiał. Seksowna, skąpo obrana praczka, epatująca nieskrępowanym erotyzmem zachwyciła publiczność. Dziennikarze, zwłaszcza szwedzcy, pisali o seksizmie. My w Polsce i męska część eurowizyjnej publiczności nic takiego nie dostrzegła. Nie ma się czego wstydzić, ani skrywać, jeśli się tak wygląda.

 

Ten publiczny występ przed milionami widzów, to nie była dla Oli pierwszyzna. Wcześniej brała udział w konkursach piękności, była I wice Miss Mazowsza, dostała się do półfinału konkursu Miss Polski 2013. Wzięła udział w teledyskach Mega Dance i była prezenterką telewizyjną programu „Discostacja”.

 

Dopiero udział w teledysku Donatana i Cleo i ich występie na międzynarodowym konkursie nadał jej karierze rozpędu. Ola Ciupa zaczęła być rozpoznawalna i rozchwytywana. Pracowała dla 4fun.tv, zaczęła pojawiać się na rodzimych imprezach, grać w teledyskach i brać udział w programach (m.in. „Celebrity Splash!” na Polsacie, w którym zajęła 9. miejsce). Gościnnie widzieliśmy ją w „Top Chef” i „Hell's Kitchen”.

 

Instagram Oli Ciupy, z którego wybraliśmy dla was najciekawsze zdjęcia (właścicielka nie skąpi ich swoim fanom), obserwuje ponad 150 tys. osób. Polska modelka wciąż zdobywa nowych fanów, a jej kariera dopiero się rozpoczyna. Liczymy, że Pani Magister jeszcze nie raz pokaże wszystkim, na co stać prawdziwą Słowiankę.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska