Lais Ribeiro: brazylijski anioł

2016-11-21
Lais Ribeiro: brazylijski anioł

Ma 26 lat i jest jednym z najsłynniejszych aniołków Victoria's Secret. Właściwie aniołów, bo Brazylijka Lais Ribeiro ma 185 centymetrów wzrostu. Wybraliśmy dla was jej najlepsze zdjęcia, co było o tyle trudne, że właściwie nie ma słabych.

 

Kariera Lais Ribeiro jest jedna w swoim rodzaju. Zwykle modelki zaczynają bardzo wcześniej, ciężko pracują wiele lat, a życie rodzinne odkładają na potem. Z Lais było inaczej. Jako bardzo młoda dziewczyna, jeszcze nastolatka, urodziła syna Alexandra. Po roku została namówiona przez przyjaciółkę, żeby spróbowała sił jako modelka.

 

Okazało się, że jej uroda oszołomiła agentów, fotografów i cały świat mody. Najpierw w rodzinnej Brazylii. W 2009 zaczęła pojawiać się na wybiegach takich gigantów jak Chanel, Louis Vuitton, Gucci, Dolce & Gabbana i Marc Jacobs. W 2011 roku była już najbardziej rozpoznawalną brazylijską gwiazdą, najważniejszą modelką podczas Sao Paulo Fashion Week i Rio Fashion Week.

 

Wreszcie przyszedł czas na duże kampanie reklamowe, a nie tylko prezentowanie się na wybiegu. Lais była fotografowana dla Ralpha Laurena, Toma Forda, GAP i American Eagle. W 2010 została zatrudniona do światowej sławy show Victoria's Secret, a w 2012 wystąpiła w walentynkowej reklamie producenta bielizny wraz z Adrianą Limą i Candice Swanepoel.

 

Teraz jest aniołkiem firmy, a na pokazie w 2013 roku otwierała paradę „Birds of Paradise”. W świecie mody i modelek to naprawdę dużo.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska