Céline Schh - słodka jak belgijskie czekoladki

2016-11-21
Céline Schh - słodka jak belgijskie czekoladki

Niemożliwe, żeby ktokolwiek miał takie nazwisko! - odzywa się kolega z redakcji. A jednak ma. Nazwisko Céline Schh wygląda może dziwnie według naszych polskich standardów, ale sama dziewczyna warta jest łamania języka. Takie modelki to my lubimy!

Céline jest Belgijką i w internecie trudno jest znaleźć o niej wiele szczegółowych informacji. Nie ma wywiadów, biografii ani blogów, na których informuje czytelników o szczegółach swojej codzienności. Nie wiemy gdzie najbardziej chciałaby pojechać, jak rozpoczynała się jej kariera, jacy faceci ją kręcą. Wiemy za to dobrze - bo z doświadczenia - jakich ona kręci facetów. To łatwe - kręci większość. Zobaczcie!

 

 

Ma 25 lat i nie mówi o sobie zbyt wiele. Bo właściwie po co by miała. Jej wygląd mówi sam za siebie. To znaczy świadczy o jej klasie jako modelki. Po co dużo gadać, skoro można ciężko pracować? Céline pracuje i dzięki temu można ją oglądać w reklamach najlepszych marek i na wybiegach pokazów najlepszych projektantów.

 

Co widzimy? Pozuje najczęściej w bikini. W końcu dlaczego nie, skoro w stroju kąpielowym wygląda tak dobrze? Céline dobrze wie jak korzystać ze swojego naturalnego wdzięku. A ma go trochę!

 

W wolnych chwilach? Oczywiście fitness! Czyli tak jak przystało na modelkę z taką prezencją. A przy okazji wykorzystajmy hobby Céline, by przypomnieć wam o innych pięknych kobietach, które również cenią tę dyscyplinę sportu. Oto Sarah Stage i Vicky Justiz!

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska