Alena Bogdana: ukraińska osa

2016-11-22
Alena Bogdana: ukraińska osa

Dziewczyna jest nieprawdopodobna. Takiej talii nie widzieliście. Zwłaszcza w połączeniu z innymi częściami ciała, które wydają się wyjątkowo apetyczne. Jeśli nawet miały w ich powstawaniu udział osoby trzecie, to czy to aż takie ważne...?

 

Alena Bogdana pochodzi z Ukrainy. Nie za wiele wiadomo na jej temat, poza tym, że ma się za jedną z najbardziej charakterystycznych modelek. Jest niebywale szczupła, ale nie odbiera jej to seksapilu. Biodra i biust: tutaj wszystko jest takie, jak powinno.

 

Alena bardzo dużo ćwiczy, dlatego do kampanii reklamowych wynajmują ją (na razie) firmy produkujące suplementy i odzież sportową. Modelka ma jednak większe ambicje i liczy, że wkrótce pojawią się nowe propozycje. Jej niewiarygodnie wąska talia jest znakiem rozpoznawczym. Takie mamy czasy, że czym ktoś bardziej charakterystyczny, tym większa szansa na sukces.

 

Ukrainka ma wytatuowane ciało, blisko 700 tys. obserwatorów na Instagramie i wielokrotnie więcej wielbicieli w swoim kraju. Jej zdjęcia pojawiają się w mediach społecznościowych regularnie: Alena umiejętnie podtrzymuje zainteresowanie swoją osobą. Życzymy jej powodzenia i... żeby nie przesadziła. Wiecie z czym...

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska