Na okrągło w formie: Isabel Lahela

2016-11-23
Na okrągło w formie: Isabel Lahela

Piękne kobiety uprawiające sport. No, z czym wam się kojarzy to hasło? Z szermierką, bieganiem, gimnastyką sportową, fitnessem? Pewnie raczej nie z podnoszeniem ciężarów. Błąd! Zresztą ostrzegamy, że teraz zacznie się wam kojarzyć. Wszystko za sprawą Isabel Laheli - apetycznej zawodniczki z Kanady!

Mężczyznom zdarza się fantazjować o erotycznej relacji z kobietą silniejszą od siebie. Nie psychicznie silniejszą, a tak po prostu – fizycznie. Zwykle jest o to dość trudno. Biologicznie to my jesteśmy przecież od kobiet silniejsi. Jednak istnieją wyjątki. Najlepszym przykładem będzie tu Isabel Lahela, bohaterka poniższej galerii. A jest to przykład tym bardziej trafiony, że Isabel jest nie tylko silna, ale i diablo seksowna!

 

 

Isabel zaczynała od tańca, jednak w wieku 15 lat musiała zrezygnować z tej pasji. Przeszkodziły jej zaburzenia odżywiania, na które wówczas cierpiała. Po ciężkich bojach udało się jej przezwyciężyć chorobę, ale do profesjonalnego tańczenia już nie wróciła. Rozsmakowała się za to w walce. Tyle że zamiast z chorobą, zaczęła walczyć z samą sobą, z własnymi ograniczeniami fizycznymi. I została... siłaczką.

 

C jeszcze warto o niej wiedzieć? Że nie samym sportem żyje taka kobieta jak ona. Isabel może pochwalić się ukończeniem architektury na Uniwersytecie w Toronto. A jakich lubi facetów? Przyjemnych. Pewnych siebie, ale nie palantów. Na pytanie co najbardziej lubi kiedy facet robi jej w łóżku odpowiada niestety już nie do końca na poważnie. – Lubię kiedy przynosi mi jedzenie – mówi Lahela. No cóż...

 

Nawet jeśli zwykle nie oglądacie w telewizji kobiet podnoszących ciężary możecie kojarzyć Isabel skądinąd. Dziewczyna zdobyła pewną popularność także dzięki programom treningowym publikowanym przez nią w mediach społecznościowych. A także – przecież to dlatego się tu spotykamy – dzięki swojemu profilowi na Instagramie, które obserwuje na ten moment już 105 tys. użytkowników. Może dlatego tak ich wielu, że seksownych zdjęć na nim nie brakuje...

 

A tak przy okazji: fanom silnych kobiet polecamy galerię zdjęć polskich zapaśniczek. Ale wam się spodoba!

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska