Bojana Krsmanovic – perła z Belgradu

2016-11-23
Bojana Krsmanovic – perła z Belgradu

Pięknych modelek, wyspecjalizowanych w prezentowaniu strojów kąpielowych, nigdy za wiele – poznajcie Bojanę!

Pochodząca z Belgradu Bojana Krsmanovic (czasem przedstawiająca się po prostu jako Bo Krsmanovic – nie wiemy, czemu akurat postanowiła skrócić swoje imię, a nie nazwisko. Teoretycznie to właśnie to drugie powinno sprawić więcej problemów tym, którzy nie są zaznajomieni z językami słowiańskimi) to kolejna pojawiająca się na naszej stronie modelka, której specjalnością jest prezentowanie kostiumów kąpielowych. Wcześniej mieliśmy okazję pokazać Wam galerie chociażby Barbary Palvin, Lais Oliveiry czy też Viktorii Odintcowej.

 

 

Bojana Krsmanovic przyszła na świat 1 marca 1992 roku w stolicy Serbii (wówczas jeszcze Socjalistycznej Federacyjnej Republiki Jugosławii). Od najmłodszych lat chciała zostać modelką, co jej się udało – została wybrana do prezentowania kolekcji takich marek jak Guess czy też Lise Charmel. Pomyliłby się jednak ten, kto stwierdziłby, że dziewczyna może się pochwalić wyłącznie pięknym ciałem – udało jej się bowiem skończyć studia na Uniwersytecie imienia Johna Naisbitta w rodzinnym Belgradzie.

 

Panna Krsmanovic jako swój wzór ze świata modelingu podaje rosyjską supermodelkę Irinę Shayk (która również miała już okazję gościć na naszej stronie). Nawet jeśli nie udało jej się osiągnąć takiej popularności, jaką może pochwalić się Rosjanka, to i tak osiągnęła spory sukces – bierze bowiem udział w sesjach dla magazynu Sports Illustrated, na którego okładce pojawiła się jako pierwsza Serbka w historii.

 

 

foto: instagram.com/bokicaboba

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska