Renee Somerfield - najgorętsza dziewczyna australijskich plaż

2016-11-24
Renee Somerfield - najgorętsza dziewczyna australijskich plaż

Znacie Renee Somerfield? Raczej tak, nawet jeśli myślicie, że jest wręcz przeciwnie. Zbyt często spogląda na was z billboardów, okien wystawowych w centrach handlowych i reklam firm odzieżowych, które widzicie wszędzie indziej. Po prostu nie wiedzieliście jak nazywa się ta piękna kobieta. Teraz już wiecie. Zapamiętajcie i z tą nową wiedzą zobaczcie naszą galerię zdjęć Renee!

Renee weszła w świat mody, kiedy miała niewiele ponad... dziesięć lat. Jak zapewne wnioskujecie choćby po naszym wstępie – weszła z sukcesem. Teraz ma nieco ponad dwadzieścia lat. Okładki najważniejszych magazynów, reklamy najpopularniejszych marek odzieżowych i produkujących perfumy – wszędzie tam Renee była już wielokrotnie. Trudno się dziwić. Z taką urodą naprawdę można zawojować świat!

 

 

Renee Somerfield pochodzi z Sydney. Teraz jednak, jak przystało na modelki takie jak ona, jest właściwie obywatelką świata. I jest znana na całym świecie, nie tylko w samej Australii. Jeśli akurat nie ma jej w Melbourne czy w Sydney, równie dobrze można spotkać ją na Bali, w Londynie, w Los Angeles czy Miami. Ale z plażami Australii nadal może się kojarzyć. Prawdę mówiąc trudno, żeby skojarzyła się z czymś innym. Wejdźcie na jej profil na Instagramie, a przekonacie się, że naprawdę trudno znaleźć tam jej zdjęcia, na których prezentuje się w czymś innym. Może to dlatego na swoim profilu zgromadziła już 1,5 miliona obserwujących? No dobra, nie tylko dlatego. Nie wystarczy publikować zdjęć w bikini. Do pełnego sukcesu trzeba publikować zdjęcia w bikini i odznaczać się urodą równą Renee. A to nie zdarza się tak często!

 

Pisząc o Renee nie sposób nie wspomnieć o tym, że jest ona żarliwą obrończynią praw zwierząt oraz weganką. Współpracuje nie tylko z PETA. Modelka ma na swoim koncie naprawdę wiele akcji związanych z ratowaniem zwierząt. "Na swoim koncie" nie znaczy oczywiście, że to Renee jest inicjatorką wszystkich tych akcji. Często jednak jest ich twarzą. I całkiem dobrze jej to wychodzi. Najsłynniejsza z tych akcji? "Save the Earth, Go Vegan" (po polsku: "Ratuj Ziemię, zostań weganinem"), w której udział wzięli także m.in. Pamela Anderson, Anna Nicole Smith czy sir Paul McCartney.

 

Jak wiecie, mamy słabość do kobiet w bikini. Pomyśleliśmy zatem, że galeria zdjęć Renee będzie świetną okazją, by przypomnieć wam o takich dziewczynach jak Natasha Oakley czy Jessica Goicoechea.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska