Śmierć i seks: nowy kalendarz Lindnera na 2017 rok

2016-11-24
Śmierć i seks: nowy kalendarz Lindnera na 2017 rok

Edycja na 2017 rok jednego z najbardziej kontrowersyjnych kalendarzy właśnie została przygotowana. Po raz kolejny producent trumien, firma Lindner, połączyła nagość, erotyzm i śmierć. Już ósmy raz!

 

Prezentujemy kilka zdjęć z najnowszej edycji kalendarza, który ma ambicję być polską wersją kalendarza Pirelli. To już po raz ósmy Lindner, we współpracy z artystami, porywa się na kontrowersyjny projekt. Efekty możecie ocenić sami, my wstrzymamy się z ferowaniem wyroków.

 

Motto edycji 2017 jest długie, ale dobrze wyjaśnia, o co chodziło twórcom: Koniec ze średniowieczem! Rozbieramy Panią Śmierć! Zdejmujemy z niej płaszcz, zabieramy kosę... Koniec z jej wizerunkiem, który pokutuje w naszych wyobrażeniach od tysiąca lat. Pani Śmierć to już nie kostucha - to część życia, naturalna kolei rzeczy... Na trzynastu zdjęciach zabieramy jej najważniejsze atrybuty i „odczarowujemy”: wieczny sen i wieczną ciszę, danse macabre, kose, klepsydrę itd. Oto wizerunek Pani Śmierci pasujący do XXI wieku!”

 

A oto lista twórców projektu: dyrektor artystyczny/producent – Robert Trojanowski, stylizacja – Ewa Podhajna, foto – kotlowniastudio.com, modelki – Marta Gut, Anna Mielczarek, Wiktoria Champel.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska