Hailey: najseksowniejsza z rodziny Baldwinów

2016-11-25
Hailey: najseksowniejsza z rodziny Baldwinów

Gdyby zapytać kobiety, który z członków rodziny Baldwin jest najseksowniejszy, rozgorzałaby kłótnia. Alec Baldwin pewnie by wygrał, ale po piętach mógłby mu deptać Stephen. My mężczyźni mamy łatwiejszy wybór: najseksowniejsza jest Hailey. Zapraszamy do obejrzenia jej galerii zdjęć, na dowód, że mówimy prawdę.

 

Klan Baldwinów jest jednym z wielu w Hollywood. Obok Afflecków, Gyllenhaalów, Sheenów, Olsen, czy Arqette (ten jest największy, bo pięcioosobowy). W filmach grają najstarszy Alec oraz młodsi Daniel, William i Stephen. O prawdziwej sławie mogą mówić tak naprawdę ten pierwszy i ostatni. Wielka czwórka ma też dwie siostry (Jane i Elizabeth), ale one show-biznesem nigdy się nie zajmowały.

 

Tradycje, może nie aktorskie, ale na pewno celebryckie, przejmuje córką najmłodszego z Baldwinów Stephena. Ma na imię Hailey, urodziła się 20 lat temu (1996) w Tucson w Arizonie.

 

Hailey Baldwin na pewno pomogło to, czyją jest córką, ale przyznacie, że bez tej urody nic by się nie udało. A udaje się coraz więcej i częściej. Trzy lata temu została zatrudniona przez agencję Ford, jedną z największych w Ameryce. Ma na koncie sesje dla „Vogue'a”, „i-D”, „Tatlera”, „Glamoura” i wielu innych.

 

Do swoich kampanii zaangażowali ją tacy giganci jak Topshop, Sonia Rykiel, Guess?, Ellie Saab, Tommy Hilfiger. Wciąż pojawiają się nowe propozycje, a Hailey Baldwin wykorzystuje swoją rodzącą się sławę do pojawiania się w popularnych programach i show telewizyjnych.

 

Na Instagramie Hailey Baldwin ma oszałamiające 8,4 miliona fanów. Regularnie wrzuca zdjęcia, w tym te naprawdę seksowne, z których najlepsze wybraliśmy dla was. Patrząc na niektóre zastanawiamy się, czy na pewno wujek Alec i tata Stephen by je zaakceptowali.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska