Chantel Jeffries: łowczyni wielkich gwiazd

2016-11-25
Chantel Jeffries: łowczyni wielkich gwiazd

Jak się tak wygląda, to nie dziwne, że uwodzenie wielkich gwiazd po prostu doskonale wychodzi. Chantel Jeffries wie, co zrobić, by rozpalić opinię publiczną.

 

Z niektórymi celebrytkami jest problem tego rodzaju, że naprawdę niewiele o nich wiadomo, a jednocześnie są na ustach wszystkich. Tak właśnie jest z Chantel Jeffries, o której wszyscy mówią „była dziewczyna Justina Biebera”.

 

Rzeczywiście Chantel nie może pochwalić się wielkimi osiągnięciami. Jest modelką, brała udział w zaledwie kilku sesjach zdjęciowych dla młodzieżowych producentów odzieży i kosmetyków.

 

Ale to ona była z kanadyjską gwiazdą pop w Miami, kiedy Justin Bieber został aresztowany za uliczne wyścigi swoim Lamborghini. Po tym wydarzeniu szturmem zdobyła plotkarską prasę, było o niej głośno.

 

Z Justinem Bieberem już się nie spotyka (nie wiadomo nawet, czy kiedykolwiek byli parą), ale pozostała w show-biznesie. Na Instagramie ma 2,2 mln fanów, a Brytyjczycy przyłapali ją ostatnio na randce z Paulem Pogbą, gwiazdą Manchesteru United (wcześniej Juventusu).

 

Czyżby Chantel Jeffries spodobała się rola WAG?

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska