Cora Deitz - co za dziewczyna!

2016-11-25
Cora Deitz - co za dziewczyna!

Już dwa lata temu Cora Deitz została nazwana przez jeden z dużych męskich magazynów "jedną z najpiękniejszych kobiet na świecie". Śmiałe słowa, które mogą budzić kontrowersje niezależnie o jaką dziewczynę chodzi. Ale trzeba przyznać, że jeśli chodzi o piękną Corę, nawet tak odważne stwierdzenie mogło ujść na sucho.

Cora Deitz ma 26 lat i wymiary bliskie idealnego 90-60-90. Konkretnie? Biust: 89 cm, talia: 59 cm i biodra: 88 cm. To wam nie wystarczy? Rozumiemy, ale spójrzcie tylko na jej buzię! Zresztą na resztę ciała też – w końcu nie wystarczą same wymiary, ważny jest cały ten seks w nich zaklęty! A w ciele Cory Deitz jest go całe mnóstwo!

 

 

Tym razem naprawdę sądzimy, że nie ma sensu zbyt wiele pisać o Corze. Trzeba ją po prostu zobaczyć i przyznać nam rację. W czym? Nasza teza jest mniej ryzykowana i bardziej po prostu. Cora Denitz jest piękną kobietą. Która w dodatku świetnie wygląda w bikini.

 

To zakończmy cyklem skojarzeń. Wszystkim świeżo upieczonym fanom Cory polecamy też przejrzenia galerii innych dziewczyn, które już w PLAYBOY.PL pokazywaliśmy. Przed wami Hailey Baldwin i Xenia Deli.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska