Jekaterina Zujewa - głodna męskich spojrzeń

2016-11-26
Jekaterina Zujewa - głodna męskich spojrzeń

Instagram to zdecydowanie nasz ulubiony serwis społecznościowy - dowiadujemy się dzięki niemu o dziewczynach takich, jak choćby bohaterka niniejszego tekstu.

Coś niesamowitego i magnetycznego jest w dziewczynach ze wschodu, które niejednokrotnie miały okazję gościć w tym dziale na naszej stronie. Teraz dołącza do nich kolejna piękność, która zdobyła popularność dzięki swojej aktywności w mediach społecznościowych. Poznajcie Jekaterinę Zujewą - rosyjską modelkę, specjalizującą się (jakżeby inaczej) w prezentowaniu seksownej bielizny oraz strojów kąpielowych. Niekoniecznie kompletnych.

 

 

Zdjęcia zamieszczane przez Jekaterinę na Instagramie sprawiły, że udało jej się zdobyć sporą popularność i rozpoznawalność, zwłaszcza w rodzinnym kraju. Dziewczyna regularnie zamieszcza nowe fotki, a jej aktywność jest obserwowana przez ponad 1,4 miliona użytkowników tego serwisu społecznościowego. Na innych portalach społecznościowych liczby nie przedstawiają się już tak imponująco - na Facebooku wpisy Jekateriny śledzi niewiele ponad 25 tysięcy ludzi, a na Twitterze niecałe 3 tysiące.

 

Jekaterina przyszła na świat 29 września 2016 roku w stolicy Rosji - Moskwie. Została przez naturę obdarzona delikatną urodą i drobną budową ciała - to dziewczyna raczej w typie Galiny Dubienienko, niż Lindsey Pelas. Przy 170 centymetrach wzrostu waży zaledwie 45 kilogramów, a jej wymiary przedstawiają się następująco: 85/57/87. Oprócz pozowania do zdjęć prowadzi także własny biznes - stworzyła markę odzieżową, którą nazwała Zuzu. Jako swoje hobby wymienia jogę, tenis i rozciąganie - cóż, efekty są doskonale widoczne!

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska