Georgina Rodriguez - kolejna zdobycz Cristiano Ronaldo

2016-11-27
Georgina Rodriguez - kolejna zdobycz Cristiano Ronaldo

Chyba nikomu na całym świecie nie jest tak blisko do stereotypu playboya, co słynnemu portugalskiemu piłkarzowi (no, może pomijając Dana Bilzeriana). W mediach pojawiła się informacja o nowej dziewczynie Cristiano Ronaldo - podobno jest nią Georgina Rodriguez.

Od czasu rozstania z piękną rosyjską modelką, Iriną Shayk (z którą Ronaldo trwał w związku ponad pięć lat - galerię jej zdjęć możecie obejrzeć w TYM miejscu), żadnej dziewczynie nie udało się na dłużej zatrzymać przy Portugalczyku. W momencie tworzenia tekstu o dziewczynach piłkarzy z hiszpańskiej Primera Division zawodnik spotykał się z włoską modelką Elisą De Panicis. Niedługo później media na całym świecie informowały o związku CR7 z Desire Cordero, a następnie o spotkaniach piłkarza z Cristiną Buccino.

 

 

Cristiano Ronaldo bez dwóch zdań uwielbia towarzystwo pięknych kobiet, a kilka dni temu był widziany w towarzystwie kolejnej piękności - tym razem była to hiszpańska modelka Georgina Rodriguez, z którą Portugalczyk spotkał się kilka dni temu w paryskim Disneylandzie. Skrzydłowemu Realu Madryt bardzo zależało na tym, aby pozostać nierozpoznanym przez innych - w tym celu założył nie tylko kaptur i ciemne okulary, ale także… perukę. Można by się z tego śmiać, ale jednak rozumiemy piłkarza - ktoś o tak ogromnej popularności chciałby móc wyjść z domu i chociaż raz nie być przez kogoś zaczepianym. Wszędobylskim reporterom udało się jednak rozpoznać Ronaldo, a także przyłapać go na pocałunku z Georginą.

 

O samej pannie Rodriguez nie wiemy zbyt wiele, poza tym, że jest 21-letnią hiszpańską modelką, która do tej pory nie odniosła znaczących sukcesów w tej branży. Cóż, romans ze słynnym piłkarzem może diametralnie zmienić tę sytuację.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska