Hot or not? Michelle Lewin zawsze w formie

2016-11-28
Hot or not? Michelle Lewin zawsze w formie

Szanujemy każdą kroplę, jaką na siłowni, bieżni i w górach wylała Michelle Lewin. Ale zastanawiamy się, czy ta gwiazda fitness jest według was seksowna, czy przesadziła. Tak bardzo umięśnione mają coś w sobie?

 

Lewin jest chyba jedną z najbardziej znanych trenerek fitness na świecie. Swego czasu była nawet w Polsce, na zaproszenie Ewy Chodakowskiej, naszej rodzimej gwiazdy. Wzięła nawet udział w sesji okładkowej dla polskiej edycji „Be Active”.

 

Popularność Michelle jest oszałamiająca. Na Instagramie – z którego wybraliśmy dla was najciekawsze zdjęcia – śledzi ją... 9,2 mln osób. Dla wielu kobiet jest inspiracją w nieustępliwości i dążeniu do celu.

 

Dla nas raczej zagadką. 30-letnia Wenezuelka urodziła jako dziewczyna umiarkowanie interesująca się sportem, ale w pewnym momencie swojego życia postanowiła doprowadzić ciało do perfekcji. Przyznaje się otwarcie do jednej operacji plastycznej (biustu), co jak na jej ojczyznę nie jest żadnym wynikiem.

 

Lewin wylewa na siłowni hektolitry potu, ma umięśnioną każdą partię ciała, śladową ilość tłuszczu w organizmie. Nie je węglowodanów, soli i tłuszczu, poleca swój styl życia naśladowczyniom.

 

Nie chcemy nic sugerować, raczej zachęcić was do dyskusji. Czy takie dziewczyny, z sześciopakiem na brzuchu i wyrzeźbioną sylwetką, są dla nas pociągające?

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska