Miss Tina Louise – lubi tatuaże i pokazywać ciało

2016-11-28
Miss Tina Louise – lubi tatuaże i pokazywać ciało

Gdy miała 25 lat, zdobyła tytuł Australia's Hottest Bikini Model. Od tamtego momentu minęło już dziesięć lat, ale jesteśmy przekonani, że gdyby Tina Louise wystartowała w najbliższej edycji tego samego konkursu, również miałaby ogromne szanse na zwycięstwo.

Po wygraniu tego interesującego konkursu Tina postanowiła spróbować szczęścia w innym kraju i z rodzimej Australii przeprowadziła się do Stanów Zjednoczonych, a konkretnie na zachodnie wybrzeże. Chciała rozwijać swoją karierę w modelingu, a ze względu na swoją miłość do tatuaży w ojczyźnie nie mogła tego zrobić. W USA jednak dziary nie stanowiły aż takiego problemu i nie skreślały modelki na starcie. Ozdabianie swojego ciała od dawna jest pasją Tiny – pierwszy tatuaż zrobiła zaraz po ukończeniu osiemnastego roku życia

 

 

Tina Louise (nie mylić z klasyczną amerykańską aktorką, najbardziej znaną z roli Ginger Grant w serialu komediowym Wyspa Gilligana) to jedna z tych dziewczyn, które po prostu warto obserwować na Instagramie. Z tego właśnie założenia wyszło ponad 1,8 miliona użytkowników tego portalu społecznościowego. Z radością do nich dołączyliśmy, ponieważ Tina nie zawodzi i regularnie aktualizuje swój profil – wielka szkoda, że ze względu na tak zwane „standardy społeczności” na niektórych zdjęciach dziewczyna musi stosować pewne zabiegi cenzorskie. Zdecydowanie wolelibyśmy oglądać wersję przed edycją.

 

W przeszłości pojawiła się na okładkach takich magazynów, jak FHM, Maxim oraz Zoo Weekly. Patrząc na zdjęcia Tiny trudno uwierzyć, że skończyła już 35 lat – wygląda na to, że przed nią jeszcze wiele lat kariery!

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska