Wonder Woman: Mónica Alvarez

2016-11-29
Wonder Woman: Mónica Alvarez

Mónica Alvarez to nasza dzisiejsza Wonder Woman. Skąd skojarzenie z bohaterką komiksu? Jest dość oczywiste - przekonacie się jak tylko obejrzycie galerię jej zdjęć. I nie chodzi tu tylko o to, że dziewczyna jest cudowna (a jest!), ale także o jeszcze bardziej oczywiste skojarzenia.

Mónica Alvarez ma 30 lat i wygląda jak milion dolarów. Mówimy jak jest, bez owijania w bawełnę. Duża, ale niewiarygodnie jędrna pupa i wielki ładunek sesji w dosłownie każdej pozie czy spojrzeniu. Dziewczyna, która wie jak obchodzić się z własnymi krągłościami, by robiły wrażenie na każdym mężczyźnie. I robi wrażenie. Widać to chociażby po jej profilu na Instagramie, na którym Mónica zgromadziła ponad 360 tys. obserwujących. Dużo? My możemy jedynie się dziwić: tylko tyle?

 

 

Warto wspomnieć, że profil Móniki może zainteresować nie tylko facetów. Jak to? Mónica Alvarez nie tylko pozuje, ale również pokazuje dziewczynom ćwiczenia, które mają sprawić, że ich ciało zbliży się do ciała modelki. Zachowajmy proporcje – nie każda może równać się z Mónicą, nawet jeśli będzie ćwiczyła 24 godziny na dobę przez sto lat. Ale próbować warto. Tym bardziej, że ciało nauczycielki obiecuje naprawdę wiele.

 

Mónica twierdzi, że najbardziej sexy czuje się rano, kiedy jest jeszcze bez makijażu i ze zmierzwionymi włosami. Co najbardziej lubi u facetów? Umiejętność obdarowywania ją rozpalającymi ją czerwoności pocałunkami. A jakich lubi facetów tak na ogół? Tu czeka was zaskoczenie! Mónica gustuje w nieśmiałych i bardzo bystrych gościach, na przykład w maniakach komputerowych (chociaż lubi też kiedy mają tatuaże). Czyżby uwielbiała dominować?

 

Podoba się wam Mónica? Jeśli tak, radzimy też kliknąć w inne nasze galerie. Na przykład Yaris Sanchez i Amanda Lynn powinny według nas spodobać się fanom urody Móniki.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska