Bianca Gascoigne: seksowna córka "Gazzy"

2016-11-30
Bianca Gascoigne: seksowna córka "Gazzy"

Bianca Gascoigne to córka Paula – słynnego „Gazzy”, którego kariera piłkarska w latach 90. ubiegłego wieku ekscytowała pół świata. Z tatą kontaktów nie utrzymuje, ale ze swoimi wielbicielami jak najbardziej. Zasypuje ich zdjęciami, od których robi się gorąco.

 

Paul Gascoigne był geniuszem piłki nożnej. Boiskowym łobuziakiem, ale zachwycającym. Życiowo jednak zawsze był pogubiony. Alkoholowe problemy miał jeszcze wówczas, kiedy grał. A potem wkroczył na równię pochyłą. Dziś ma 49 lat, wygląda jak 70 latek i ledwie żyje.

 

Nie ułożyło mu się także rodzinnie. Poślubił Sheryl, z którą ma jedno dziecko. Adoptował dwie córki z jej poprzedniego małżeństwa, w tym Biancę. I właśnie ona stała się sławna na Wyspach. Przede wszystkim zawdzięcza sławę ojcu, ale także urodzie. No i bezpruderyjności, bo Bianca chętnie dzieli się swoimi zdjęciami z publicznością, a jej męskiej części niczego nie szczędzi.

 

Sama Bianca mówi o sobie jako o „osobowości telewizyjnej”. To synonim celebrytki, znanej z tego, że jest znana. Dzięki bujnym kształtom i nazwisku mogła pozować dla magazynów „Loaded” i „Nuts”. Jej zdjęcia ukazywały się także w „Maximie” i „FHM”. Tabloidy ją kochają, prawdopodobnie dlatego, że ilekroć wybiera się na plażę, informuje o tym paparazzi.

 

Pojawia się w telewizji, wygrała reality show Love Island. Była w brytyjskim Big Brotherze, Gladiators i Celebrity Coach Trip (odpowiednik naszego Azja Express).

 

Z ojcem, który rozwiódł się z jej matką Sheryl, a potem wyszło na jaw, że był damskim bokserem, nie utrzymuje kontaktów.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska