Malin Ryndqvist – seksowna pilotka, która kocha jogę

2016-11-30
Malin Ryndqvist – seksowna pilotka, która kocha jogę

Uwielbiamy dziewczyny, które mają swoje pasje – zwłaszcza wtedy, gdy owo hobby jest miłe dla oka. Tak jest w przypadku Malin Ryndqvist, która nie dość, że ma ciekawą profesję, to jeszcze interesujące zajęcie po godzinach.

Właściciele aplikacji randkowej Tinder niedawno opublikowali statystyki dotyczące tego, jakie zawody są uważane przez użytkowników tego programu za najbardziej pociągające. W przypadku kobiet zwyciężyli piloci, natomiast w odpowiedziach panów odpowiedź „pilotka” pojawiała się na tyle rzadko, że nie znalazła się w pierwszej piętnastce. Faceci albo nie zdawali sobie sprawy z tego, że kobiety również zajmują się tą trudną i odpowiedzialną profesją, albo nie mieli okazji zobaczyć zdjęć bohaterki tego artykułu.

 

Malin Ryndqvist to, jak łatwo się domyślić po brzmieniu nazwiska, Szwedka (mieszkająca w Chorwacji), która zarabia na życie, pilotując Boeinga 737. Jeśli do tego dodamy, że dziewczyna jest niezwykle atrakcyjna, zaczyna się robić ciekawie. A jeśli powiemy, że jej pasją jest joga, to obejrzenie galerii jej zdjęć wydaje się wręcz obowiązkowe. Malin nie ćwiczy jogi w byle jakich miejscach – zazwyczaj wybiera do tego celu niezwykle piękne otoczenie.

 

 

Jeśli chcielibyście zobaczyć więcej zdjęć pięknych kobiet, zapraszamy do odwiedzenia naszego działu Dziewczyny. W ostatnim czasie opublikowaliśmy między innymi 15 naszym zdaniem najseksowniejszych zdjęć Julii Kuczyńskiej, czyli Maffashion, a także galerie fotografii Bianki Gascoigne, córki słynnego Paula Gascoigne’a.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska