Kinga Kujawska – pani od gier

2016-12-01
Kinga Kujawska – pani od gier

Gracze z pewnością ją znają, ale taka dziewczyna zasługuje na większą rozpoznawalność – poznajcie Kingę Kujawską!

Posiadacze konsoli Sony PlayStation 4, którzy mają polubiony fanpage PlayStation Polska z pewnością znają naszą dzisiejszą bohaterkę, czyli Kingę Kujawską – dziewczyna pracuje dla nich jako prezenterka. Współpraca z firmą Sony zapewniła Kindze sporą popularność, zwłaszcza w społeczności graczy – jej stronę na Facebooku polubiło niemal 50 tysięcy ludzi. Jeśli zaś chodzi o Instagram, to profil ślicznej blondynki jest obserwowany przez ponad 46 tysięcy użytkowników tego portalu. Kinga na wszystkich zdjęciach prezentuje się zjawiskowo, ale my wybraliśmy spośród nich te naszym zdaniem najlepsze.

 

 

Zanim Kinga rozpoczęła współpracę z PlayStation, próbowała swoich sił jako modelka. Miłośnicy walk MMA w rodzimym wydaniu mogą ją kojarzyć jaką jedną z KSW Girls, które miały za zadanie promować gale:

 

 

Kinga otarła się także o światek polskiego hip-hopu. W 2013 roku wystąpiła w teledysku do utworu „FEAT.”, promującego album #kurt_rolson Tedego.

 

 

W PLAYBOYU uwielbiamy polskie dziewczyny i regularnie publikujemy nowe galerie z naszymi rodaczkami w rolach głównych – w ostatnim czasie przedstawiliśmy wam Asię Olczak, a także wybraliśmy 15 naszym zdaniem najseksowniejszych zdjęć Julii Kuczyńskiej, czyli Maffashion.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska