Fernanda Kinder: wieczna plażowiczka

2016-12-01
Fernanda Kinder: wieczna plażowiczka

Nie oszukujmy się, „taki mamy klimat” jak powiedział klasyk. Nie możemy tego zmienić, chyba że wyjeżdżają tam, gdzie aktualnie jest ciepło. Brazylia to dobra destynacja. Kto nie może, temu Brazylię serwujemy na naszej stronie, w postaci Fernandy Kinder.

 

Brazylijska modelka robi coraz większą karierę. Zaczynała skromnie, od udziału w kampaniach producentów bielizny. Później byli to coraz lepsi producenci, aż Fernanda musiała przeprowadzić się do Nowego Jorku. Dziś jest obywatelką świata, która podróżuje po nim całym chodząc po wybiegach dla największych.

 

W rzeczywistości jej pasją jest jednak odludzie. Otwarcie mówi w wywiadach, że kariera modelki to krótkotrwały okres przejściowy, który raczej wstrzymuje jej plany. Z drugiej strony dostarcza pieniędzy na ich realizacją. Fernanda kupuje ziemię w Indonezji i rodzinnej Brazylii. Zamierza żyć z dala od tego, co jest jej chlebem powszednim: zgiełku miasta i blichtru.


Pasją Fernandy Kinder zawsze była siatkówka plażowa, w jej kraju jeden z najpopularniejszych sportów. Pokazujemy wam jej zdjęcia z plaż, choć nie z boisk na nich. Gwarantujemy, że zrobi wam się cieplej.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska