Grace Elizabeth – na wybiegu Victoria’s Secret

2016-12-01
Grace Elizabeth – na wybiegu Victoria’s Secret

30 listopada 2016 roku odbył się doroczny Victoria’s Secret Fashion Show, a Grace Elizabeth była jedną z szesnastu modelek, które pojawiły się na wybiegu. A jeśli dziewczyna trafia do tak doborowego grona, to z pewnością warto się jej przyjrzeć.

Victoria’s Secret Fashion Show to jedno z największych wydarzeń w świecie mody. Tegoroczna edycja odbyła się w Paryżu, a na wybiegu pojawiły się modelki, których nazwiska rozpozna nawet ten, kto nie ma pojęcia na temat mody. Kilka z nich miało okazję zagościć na naszych łamach – są to Irina Shayk, Sara Sampaio, Gigi Hadid, Kendall Jenner oraz Lais Ribeiro. Co roku stałym punktem imprezy jest prezentacja fantasy bra, czyli biustonosza udekorowanego kamieniami szlachetnymi – w tym roku został on zaprezentowany przez Amerykankę Jasmine Tookes, a jego wartość została oszacowana na trzy miliony dolarów.

 

 

Grace Elizabeth w kwestii popularności internetowej daleko do wspomnianych wyżej koleżanek po fachu – jej profil na Instagramie obserwuje zaledwie 70 tysięcy użytkowników tego serwisu, ale z czasem na pewno ta wartość będzie rosła. Dziewczyna z małego miasta z dużymi ambicjami (jak sama o sobie mówi) pojawiła się na wybiegu na imprezie Victoria’s Secret – o takim wyróżnieniu marzy chyba każda dziewczyna, która decyduje pracować w tym niełatwym zawodzie.

 

Oprócz samych modelek, na imprezie nie mogło zabraknąć także gwiazd muzyki – na paryskiej gali wystąpili Lady Gaga, Bruno Mars i The Weeknd.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska