Emily DiDonato: piękna w Nowym Jorku

2016-12-02
Emily DiDonato: piękna w Nowym Jorku

W żyłach Emily DiDonato płynie mieszanka krwi włoskiej, indiańskiej i irlandzkiej. Można więc powiedzieć, że jest typową mieszkanką Nowego Jorku, multikulturowego molocha. No dobra, wcale nie jest typową mieszkanką. Od typowej jest o wiele ładniejsza. Zobaczcie naszą galerię zdjęć rozchwytywanej modelki!

Robi furorę i na wybiegach, i w prasie, i na Instagramie. Na tym ostatnim naprawdę niewiele brakuje jej już do okrągłego miliona obserwujących. Na wybiegach ta 25-letnia modelka robi karierę już od 2008 roku. Ze swoim wyglądem zdążyła już więc osiągnąć całkiem dużo! Na waszą wyobraźnię niech podziela fakt, że niemal od razu zaczęła współpracować z firmą Guess?, a już rok po rozpoczęciu kariery modelki Emily pracowała dla giganta, jakim z pewnością jest Maybelline New York.

 

 

Powiedzielibyśmy, że  wygląd Emily DiDonato jest bardzo charakterystyczny dla supermodelek, także tych z wybiegu. My w PLAYBOYU zwykle wolimy dziewczyny z ulicy od dziewczyn z wybiegu... ale zdarzają się wyjątki. Emily jest jednym z nich. Popatrzcie tylko na jej... buzię. Sexy, co? A długie nogi czy zgrabna pupa od ślicznej twarzy nie odstają. Zresztą patrzcie!

 

To, że na ogół wolimy playmates, czyli dziewczyny z sąsiedztwa, nie znaczy, że na stronie PLAYBOY.PL nie pokazujemy wam również dziewczyn bardziej w typie Emily DiDonato. Przykłady? Sara Sampaio albo Grace Elizabeth. No i co, czy mogą się komuś nie podobać?

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska