Valeria Orsini. Bo rozmiar ma znaczenie!

2016-12-05
Valeria Orsini. Bo rozmiar ma znaczenie!

Kolejna modelka fitness? O nie, wyrażamy kategoryczny sprzeciw przeciwko takiemu traktowaniu Valerii Orsini! Pochodząca z Atlanty dziewczyna ma mocne atuty, których większości jej koleżanek po fachu brakuje. Zobaczcie jakie!

Valeria ma 26 lat, a w żyłach ślady krwi włoskiej, kolumbijskiej i portorykańskiej. A atuty? Oczywiście piękne, kształtne i wysportowane ciało. Naprawdę trudno, by duże piersi Valerii nie zwracały na nią uwagi mężczyzn. Jeśli chodzi o biust modelka jest prawdziwym zjawiskiem. Zresztą zobaczcie!

 

 

Nie znaczy to jednak, że Valeria piękne ma tylko piersi. Pupa modelki zdecydowanie im nie ustępuje. Ani buzia, ani prawdopodobnie inne elementy urody. No cóż, to po prostu piękna kobieta, która dodatkowo zawodowo o siebie dba. Jest w końcu trenerką fitness. Świetny pomysł, w końcu niejedna dziewczyna chciałaby wyglądać tak jak Valeria Orsini.

 

Valeria nie tylko pokazuje innym dziewczynom ćwiczenia, ale także pracuje jako modelka. Występowała też w kilku teledyskach takich artystów jak Cam'ron, Trina czy Flo rida oraz w kilku programach telewizyjnych, modowych i promocyjnych. Miała też trochę wspólnego z PLAYBOYEM... Dowody? Rzućcie okiem na zdjęcie z uszami królika!

 

Na Instagramie obserwuje ją 3,9 milionów osób i nikogo nie może to dziwić. Prawdopodobnie dzięki naszej galerii ta liczba wzrośnie jeszcze bardziej.

 

Spodobała wam się Valeria? Spójrzcie także na Monikę Alvarez i Tiny Louise. Jak myślicie, dlaczego te panie nam się ze sobą skojarzyły?

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska