Travers Beynon: Hefner XXI wieku

2016-12-05
Travers Beynon: Hefner XXI wieku

W walce o schedę po Hugh Hefnerze, założycielu i szefie PLAYBOYA, liczy się tylko dwóch facetów. To amerykański pokerzysta Dan Bilzerian i Australijczyk Travers „Candyman” Beynon. Zobaczcie co wyczynia w swojej posiadłości ten drugi. Hef byłby dumny...

 

Travers Beynon każe nazywać się Candymanem. Jest jednym z największych skandalistów swojego kraju, ale dzięki mediom społecznościowym – przede wszystkim Instagramowi – także całego świata. Koleś jest milionerem, który utrzymuje... harem.

 

Urodził się w 1972 w Melbourne. Ma gigantyczną posiadłość w Gold Coast. W nim żonę Taeshę i czwórkę dzieci (dwoje z małżeństwa z nią, dwoje z Miss World 1991). Poza nimi na stałe mieszka kilka-kilkanaście innych kobiet. „Candyman” organizuje imprezy, orgie, z których wideo i zdjęcia trafiają na Instagram (zrobiliśmy wybór najciekawszych).

 

To wygląda w sumie całkiem zwyczajnie, gościa stać, robi co chce. Tyle tylko, że Travers wciąż szokuje. Przyjaciółki często pojawiają się na zdjęciach w obrożach i ze smyczami. Są podzielone na kasty: najwyższa to „anioły” (żona i ulubione przyjaciółki), a potem „boginie” (mieszkają na stałe), „candy-girls” (wpadają na imprezy) i „uległe” (dopiero aspirujące).

 

Brzmi to niesamowicie, ale efekt „Candyman” osiągnął. Bez przerwy do jego posiadłości zgłaszają się nowe dziewczyny. Imprezy trwają non-stop, a hałas wokół robi się jeszcze większy. Tym bardziej, że bohater poza dziewczynami ma i inne zainteresowania: samochody (wiele Rolls-Royce'ów i Ferrari) oraz luksusowe gadżety.

 

Co najciekawsze Travers Beynon nie jest wyłącznie postacią medialną, ale prawdziwym milionerem, którego stać na to, co robi. Jest właścicielem Kette Free Choice- wartego 250 mln dolarów australijskich tytoniowego koncernu. „Work hard, play harder” - twierdzi, a ludzie, którzy go znają cenią sobie to, że jest twardym, wymagającym i poważnym partnerem w biznesie.

 

On po prostu chce tak żyć. Jak dawno temu Hugh Hefner.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska