Paulina Maziarz – Miss Polski 2016

2016-12-05
Paulina Maziarz – Miss Polski 2016

Zaledwie kilkanaście dni temu poznaliśmy najpiękniejszą Polkę wyłonioną w ramach konkursu Miss Polonia. W niedzielę 4 grudnia odbyły się konkurencyjne wybory Miss Polski, w których zwyciężyła 20-letnia Paulina Maziarz.

Doszło więc do sytuacji, w którym koronę najpiękniejszej Polki noszą dwie dziewczyny. Przypomnijmy – tytuł Miss Polonia od połowy listopada dumnie dzierży pochodząca z Olsztyna, 21-letnia Izabella Krzan (pisaliśmy o niej w TYM miejscu – zachęcamy także do obejrzenia galerii). Teraz dowiedzieliśmy się, kto przez najbliższe dwanaście miesięcy będzie nosił tytuł Miss Polski – na uroczystej gali, która odbyła się 4 grudnia w hali MOSiRu w Krynicy Zdroju wywalczyła go pochodząca ze Zwolenia Paulina Maziarz. Zobaczcie, jak dziewczyna prezentuje się na zdjęciach:

 

 

Nie jest to pierwszy tytuł najpiękniejszej, który udało się zdobyć Paulinie – wcześniej została wybrana na Miss Ziemi Radomskiej 2016 i Miss Kozienic 2016. W finale 20-latka pokonała 23 inne kandydatki. Nagrodą był nie tylko tytuł, lecz także 50 tysięcy złotych. Czterema wicemiss zostały kolejno: Oktawia Kaźmierczak, Urszula Jankowska, Judyta Zapędzka oraz Dominika Ziniewicz.

 

Paulina ma 176 cm wzrostu, a jej wymiary to 84-59-87. Obecnie studiuje na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, chociaż nie wiadomo, jak uda jej się pogodzić obowiązki najpiękniejszej Polki z zajęciami na uczelni.

 

Czy Waszym zdaniem Paulina zasłużenie otrzymała tytuł Miss Polski? W redakcji zdania są zdecydowanie podzielone...

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska