Paulina Mikołajczak – nasz króliczek

2016-12-06
Paulina Mikołajczak – nasz króliczek

Z Pauliną Mikołajczak, znaną także jako Schatzii, znamy się nie od dziś – miała okazję gościć na naszej okładce w numerze z października 2015 roku. Postanowiliśmy zajrzeć na jej Instagram, żeby zobaczyć, co u niej słychać!

To, co tam znaleźliśmy, bardzo nas ucieszyło – Paulina znakomicie realizuje się w zawodzie fotomodelki, czego dowodzą zdjęcia, zamieszczane na profilu we wspomnianym serwisie społecznościowym. Jak dotąd udało jej się zgromadzić ponad 70 tysięcy obserwujących. Nie mogliśmy się powstrzymać i wybraliśmy kilkanaście naszym zdaniem najlepszych fotografii pochodzącej z Lubonia piękności.

 

 

W 2015 roku Paulina Mikołajczak została finalistką konkursu Miss Wielkopolski. Chociaż nie zdobyła uznania w oczach jury, to jej urodę docenili widzowie – została przez nich wybrana na Miss Publiczności, a także zwyciężyła w głosowaniu internautów i sięgnęła po koronę Miss Wielkopolski Poznań naszemiasto.pl 2015. W wyborach Miss Polski udało jej się dotrzeć do półfinału.

 

Jeśli uważacie, że polskie dziewczyny są najpiękniejsze na świecie (a doskonale rozumiemy ten pogląd!), to zachęcamy do obejrzenia innych galerii. W ostatnim czasie pisaliśmy między innymi o nowo wybranej Miss Polski Pauliny Maziarz, Miss Polonia Izabelli Krzan, a także Kingi Kujawskiej – pięknej prezenterki polskiego oddziału PlayStation.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska