Janice Joostema: perfekcyjna pani domu

2016-12-06
Janice Joostema: perfekcyjna pani domu

Nowe technologie i portale społecznościowe pozwalają zarabiać niemałe pieniądze w sposób, który wczoraj wydawał się niemożliwy nie tylko do osiągnięcia, ale i kuriozalny. Janice Joostema jest tego doskonałym przykładem.

 

Dziewczyna pochodzi z Kanady i ma 21 lat. Zawsze była piękna, od wczesnego dzieciństwa wygrywała kolejne konkursy piękności. Na zdjęciach w galerii tego nie widać, ale jest drobniutka (160 cm) i szczuplutka (44 kg).

 

Naturalne było, że zostanie modelką. Kiedy to się stało, za namową chłopaka stworzyła profil na Instagramie, który dziś obserwuje 1,1 mln osób. Wrzuca na niego masę zdjęć, bardzo pieczołowicie wystylizowanych. My wybraliśmy oczywiście te najseksowniejsze.

 

Ale są też inne, sponsorowane. Z modnymi markami, kosmetykami i innymi produktami. Za takie Janice inkasuje pokaźne sumy. Jak sama mówi, przecząc temu co widzimy na zdjęciach, robi zdjęcia sama, a cała jej praca nie pochłania aż tak dużo czasu.

 

Zdjęciowa blogerka, bo chyba tak można powiedzieć o Janice, lawinowo zwiększa swoją siłę rażenia. Z miesiąca na miesiąc ma coraz więcej fanów. Co ciekawe, nie tylko wśród mężczyzn.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska