10 seksownych zdjęć z Instagrama Seleny Gomez

2016-12-07
10 seksownych zdjęć z Instagrama Seleny Gomez

Selena Gomez ma seksownego Instagrama. Na tyle seksownego, że obserwuje go ponad 100 milionów osób. Nie, nie pomyliliśmy się – ponad 100 milionów obserwujących. My wybraliśmy z niego 10 zdjęć, na których naszym zdaniem Selena wygląda najbardziej kusząco!

Dawno minęły czasy, gdy Selena Gomez była znana jako jedna z najpopularniejszych dziecięcych aktorek występujących w produkcjach Disneya. Dziś, jak pewnie wiecie, ma 24 lata i od dawna kusi facetów na całym świecie. Jako aktorka, piosenkarka, celebrytka, osobowość medialna.

 

 

Każdy lubi Selenę za coś innego i przy innej okazji zapadła mu ona w pamięć najbardziej. Jednym pewnie jako księżniczka Selenia z serii filmowej o Arturze i Minimkach, innym jako piosenkarka wykonująca utwór Naturally. My jesteśmy dorośli, więc najwyraźniej zapadła nam w pamięć jej główna rola w Spring Breakers i to jak w prosty sposób wytłumaczyła mechanizm kryzysu finansowego widzom oscarowego Big Short. A przede wszystkim znamy ją jako jedną z tych największych obecnie, seksownych gwiazd. Obejrzyjcie naszą galerię, a traficie w niej na 10 dowodów, że mamy rację.

 

Galerii zdjęć takiej gwiazdy jak Selena chyba jeszcze na PLAYBOY.PL nie publikowaliśmy. Co oczywiście nie znaczy, że nie pokazywaliśmy wam zdjęć dziewczyn, które wszyscy dobrze znają. Przypomnijcie sobie nasze galerie Kendall Jenner i – z naszego polskiego podwórka – Joanny Krupy. Przecież wiecie, że warto je obejrzeć więcej niż jednokrotnie! Gorąco was do tego zachęcamy, ale dziś przede wszystkim pora na Selenę Gomez!

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska