Aida Yespica: gwiazda z Wenezueli

2016-12-08
Aida Yespica: gwiazda z Wenezueli

Każdy kraj ma swoją seksowną bohaterkę, którą trudno zaszufladkować, bo jest osobowością telewizyjną, celebrytką, uczestniczką programów reality show i osobą często pojawiającą się na portalach plotkarskich z nie wiadomo jakich powodów. W Wenezueli taką osobą jest Aida Yespica.

 

Kariera Aidy zaczęła się w 2002 roku, kiedy wzięła udział w konkursie piękności Miss Venezuela. Reprezentowała region Amazonas i typowana była na zwyciężczynię. Niestety, poległa, co wywołało niewielki skandal medialny.

 

Wydaje się, że tylko pomógł on Aidzie. W przeciwieństwie do zwyciężczyni, która na triumfie nie zbudowała kariery Yespica wygrała najcenniejszą rzecz: zainteresowanie mediów. Potem poszło już jak z płatka. Wzięła udział w niezliczonych sesjach dla magazynów zarówno kobiecych, jak i męskich. Kampanie reklamowe z jej udziałem były wszędzie.

 

Wówczas okazało się, że Wenezuela to dla naszej bohaterki za mało. Przeniosła się do Europy i zaczęła robić karierę we Włoszech i Hiszpanii. Na koncie ma udział w tamtejszych odpowiednikach „Azja Express”, była telewizyjną prezenterką. Zagrała w kilku filmach, wzięła udział w kilkunastu programach, po drodze wychodząc za mąż najpierw za piłkarza Matteo Ferrariego, potem wenezuelskiego prawnika, wreszcie amerykańskiego biznesmena.

 

Była też bohaterką skandali z wyższej półki. Podobno niedwuznaczne propozycje składał jej sam Silvio Berlusconi. Miała nawet kandydować do włoskiego parlamentu, z tym że dziennikarze zapomnieli, że konstytucja ich kraju zabrania tego obcokrajowcom. Plotka była jednak podtrzymywana dość długo.

 

Aida Yespica mieszka dziś między Wenezuelą, Włochami i Los Angeles, w którym interesy robi jej aktualny mąż. Na swoim profilu na Instagramie, z którego wybraliśmy najlepsze zdjęcia, wciąż umiejętnie podtrzymuje zainteresowanie swoją osobą. Oj, warto było przegrać te wybory miss z 2002 roku.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska