Prześliczna żona bohatera Legii: Guilherme

2016-12-08
Prześliczna żona bohatera Legii: Guilherme

Brazylijski pomocnik Legii Warszawa Guilherme został bohaterem, zapewniając stołecznej drużynie zwycięstwo w meczu ze Sportingiem CP w ostatnim grupowym meczu Ligi Mistrzów. Legia awansowała dzięki jego bramce do Ligi Europy. Tymczasem my odkryliśmy skrzętnie ukrywaną żonę piłkarza: Iva Vasconcelos to dopiero zwyciężczyni.

 

Guilherme ma 25 lat, jego wybranka 23. Para jest ze sobą od dawna, małżeństwo zawarli bardzo młodo: piłkarz miał 21 lat gdy stanął na ślubnym kobiercu. Iva bardzo często pojawia się na meczach Legii. Jak przyznaje w nielicznych wywiadach Guilherme (tych nie dotyczących wyłącznie sportu), wspiera go i odpowiada za jego najważniejsze decyzje. Ani Brazylijczyk, ani jego żona nie żałują przeprowadzki do Warszawy, której to Iva była podobno współsprawcą.

 

Para stroni od sławy, oboje są raczej domatorami i koncentrują się na życiu z dala od błysku fleszy. Guiherme nie jest typem piłkarza, jak wielu jego kolegów, który przyciąga uwagę mediów swoimi wybrykami. Nie ma na koncie ani jednego i zapowiada się, że mu to nie grozi. Również Iva różni się stylem od innych WAG's (wifes and girlfriends - żony i przyjaciółki - zbiorcze określenie na parnerki futbolistów). Ma z nimi tylko jedną wspólną cechę: jest przepiękna (podobnie jak dziewczyny np. Bartosza Kapustki, czy Grzegorza Krychowiaka)

 

 

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska