Mel B: niektóre jej zdjęcia są naprawdę odważne

2016-12-09
Mel B: niektóre jej zdjęcia są naprawdę odważne

Scary Spice, czyli Mel B ze Spice Girls wcale nie jest scary (ang. - przerażająca), tylko nieodmiennie seksowna i przyciągająca wzrok. Wokalistka i telewizyjna gwiazda wygrzeczniała, ale na jej Instagramie znaleźliśmy zdjęcia, które świadczą o tym, że wciąż potrafi pokazać pazur.

 

Spice Girls były popowym objawieniem lat 90. Ich hity – na czale z Wannabe – królowały na parkietach dyskotek, a girlsband przynosił gigantyczne dochody. Wśród dziewczyn każda miała swoją rolę – była elegancka Posh Spice (czyli Victoria Adams) i dziecięca Baby Spice (czyli Emma Bunton). Rola szalonej i „przerażającej” Scary Spice została obsadzona przez Melanię Brown, czyli Mel B.

 

Po burzliwym rozpadzie zespołu dziewczynom wiodło się różnie. Największy sukces odniosła Victoria Adams, która poślubiła króla futbolu Davida Beckhama. Beckhamowie byli pierwszą „reklamową” rodziną, wzorem dla wszystkich celebryckich par jak dyskontować popularność.

 

U Mel B było raz lepiej raz gorzej. Głośno było o jej nieudanych związkach, biseksualizmie, była bohaterką plotek, które na pewno nie poprawiały jej nastroju. Przez kilka miesięcy spotykała się z aktorem Eddiem Murphym. Ze związku przyszło na świat dziecko – córka Angel Iris. Problem w tym, że Murphy nie chciał się przyznać do ojcostwa i musiało być ono ustalone na podstawie badań DNA.

 

Wreszcie Mel B znalazła poważne zajęcie. Najpierw wzięła udział w amerykańskim Tańcu z Gwiazdami. Potem została jurorką australijskiego X Factora, którym jest do dziś. Na Antypodach prowadziła także jedną z edycji Tańca z Gwiazdami.

 

Mel C jest od 10 lat szczęśliwą żoną producenta Stephena Belafonte, mieszka w Los Angeles i krąży między Stanami, a Australią. Jej Instagram, z którego wybraliśmy zdjęcia, pełen jest nie tylko obrazów z występów telewizyjnych, ale także seksownych prywatnych fotek gwiazdy. 42-letnia Mel B. wygląda olśniewająco.

 

Tymczasem wciąż mówi się, że Spice Girls wrócą...

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska